Е на това му се вика драма! Дунав продължава за Купата след 22 дузпи
Автор: Екип Ruse24.bg 20:11 / 21.09.2016Коментари (0)1145
© Ruse24.bg
Дунав се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България след истинска драма. Възпитаниците на треньора Веселин Великов елиминираха втородивизионния Витоша (Бистрица) след изпълнение на общо 22 дузпи.

Редовното време и продълженията завършиха 1:1.

Русенци откриха резултата в 53-ата минута чрез Бранимир Костадинов. Мачът вървеше към своя край, когато в 88-ата минута бистришките "тигри" изравниха с попадение на Китан Василев.

При ударите от бялата точка дунавци пропуснаха 3 пъти, но въпреки това се оказаха с по-здрави нерви от съперника си и се поздравиха с успех след 9:8.