Спортните новини: Днес (11) | Вчера (2)
Истината е една: Дунав трябва да се бори много здраво, за да не изпадне!
Автор: Екип Ruse24.bg 21:01 / 15.04.2018Коментари (0)8902
©
Септември победи Дунав с 2:0 в двубой от 29-ия кръг на Първа лига, втора осмица, група Б. Головете за успеха реализираха Крис Гади и автогол на Милчев.

Така Дунав със сигурност ще завърши на трето или четвърто място в групата и ще трябва до края да води здрави битки, за да не изпадне.

В 8-ата минута Стоичков сякаш наруши правилата срещу Исмаил Иса, който падна в наказателното поле, но съдията Георги Кабаков не посмя да отсъди дузпа и даде корнер.

В 15-ата минута на двубоя Септември откри резултата, след като Борис Галчев намери добре Крис Гади, който напредна добре и матира вратаря Мартин Луков за 0:1.

Осем минути по-късно Мирослав Будинов се пребори за една топка почти на аутлинията. Бившият "дракон" опита остро подаване, но Михаил Милчев в стремежа си да изчисти, прати топката в собствената си мрежа за 0:2.