Дунав и Локо (Русе) направиха интересни контроли на изкуствения терен
12:19 / 03.02.2019 Източник: sport.ruse24.bg Отпечатай Изпрати
© ФК Дунав
Юношите на Дунав и тези на Локо (Русе) изиграха общо две контролни срещи на изкуствения терен на стадион "Дунав“. В първия двубой един срещу друг се изправиха двете елитни формации на "рраконите“.

Първата част завърши при резултат 5:1 за U19, като футболистите, родени 2000 и 2001 година, бяха по-добрият отбор на терена. През втората част се извършиха много промени и в двата състава, а малките "дракони“ от U17, родени 2002 и 2003, изравниха играта, като дори изпуснаха няколко добри положения за гол. Краен резултат: U19 срещу U17 5:1.

Вторият двубой изправи един срещу друг набор 2003 на Дунав и старшата възраст на Локомотив (Русе). Мачът беше много оспорван, а битката бе по целия терен.

През първото полувреме по-добрият отбор беше Дунав, който поведе до почивката с 2:1. Второто полувреме силите на терена бяха изравнени, а с два късни гола Локо (Русе) успя да обърне развоя на мача в своя полза. Краен резултат: Дунав 2003 - Локо Русе (старша възраст) 2:3