Новини свързани с Мирослав Будинов
10:54 ч., 05.11.2020 г.
В извънреден тест за COVID-19, на който се подложиха футболистите треньорите и служебните лица на Царско село след положителните проби от начало... цялата новина

21:01 ч., 15.04.2018 г.
Септември победи Дунав с 2:0 в двубой от 29-ия кръг на Първа лига, втора осмица, група Б. Головете за успеха реализираха Крис Гади и автогол на ... цялата новина

14:52 ч., 16.02.2018 г.
ФК "Дунав" Русе привлече трима нови футболисти. Двама нападатели и един защитник подписаха днес официални договори с клуба за по 2.5 г... цялата новина

16:38 ч., 21.01.2018 г.
Отборът на Септември София стартира годината с убедителна победа в първата си контролна среща. Възпитаниците на Николай Митов се изправиха срещу... цялата новина

11:45 ч., 26.12.2017 г.
Нападателят Мирослав Будинов, който напусна Дунав заради проблеми с феновете, бързо си намери нов отбор. Голмайсторът подписа договор за година ... цялата новина

14:18 ч., 20.12.2017 г.
Спортно-техническият щаб на Локомотив (Пловдив) прави опит да върне на "Лаута" двама бивши футболисти на клуба. "Смърфовете"... цялата новина

10:16 ч., 19.12.2017 г.
След разговор с ръководството на Дунав по молба на Мирослав Будинов, договорът му с "драконите" не бе подновен.

След 3,5 години футб... цялата новина

12:00 ч., 17.12.2017 г.
Берое е пред първи трансферен удар. Тимът от Стара Загора е пред подпис с Мирослав Будинов. Голмайсторът напуска Дунав, след като обяви, че не е... цялата новина

18:36 ч., 15.12.2017 г.
Дунав приключи участието си в турнира за Купата на България. "Драконите" загубиха от Левски с 0:2 в четвъртфинален двубой, който се иг... цялата новина

15:05 ч., 10.12.2017 г.
Дунав изпусна да победи Локомотив Пловдив, след като водеше с 2:0. "Драконите" стигнаха само до 2:2 в мач от 20-ия кръг на Първа лига,... цялата новина

20:06 ч., 04.12.2017 г.
Дунав не успя да се противопостави на шампиона Лудогорец и загуби с 0:2 гостуването си в мач от 19-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

08:45 ч., 30.11.2017 г.
Дунав записа тежка загуба от Левски с 0:4 в мач от 18-ия кръг на Първа лига.

Резултатът откри Васил Панайотов в 33-ата минута, а шест минути п... цялата новина

09:42 ч., 29.11.2017 г.
Дунав (Русе) проявява сериозен интерес към голмайстор от Втора лига. Драконите са набелязали за зимната си селекция нападателя на Несебър Иван К... цялата новина

20:49 ч., 26.11.2017 г.
При изключително лоша видимост на стадион "Ивайло" Дунав победи като гост Етър с 2:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа професионална лиг... цялата новина

15:44 ч., 19.11.2017 г.
Дунав загуби от Черно море с 0:1 в мач от 16-ия кръг на Първа професионална лига, който се игра на градския стадион в Русе. Единственият гол пад... цялата новина

1 2 3 4 5

Илиан Илиев е най-добрият треньор в България
Футболист на Левски с най-красивия гол за 2023 година
Григор Димитров със сигурност се изкачва в световната ранглиста
Медведев направи услуга на Григор Димитров и е на финал на Индиън Уелс
Георги Тошев за Гонзо: Спечели човек, овъртолен в схеми, със семпла кариера и нечленоразделна реч