име: Станислав Антонов
спорт: Футбол

Новини свързани с Станислав Антонов
20:28 ч., 24.11.2018 г.
"Дунав" загуби от ЦСКА с 0:2 в мача от 16-ия кръг на Първа професионална лига. "Драконите" доминираха през първото полувреме на Градския стадион... цялата новина

16:58 ч., 11.11.2018 г.
"Дунав" загуби с 0:1 гостуването си на "Ботев" във Враца в мач от 15-ия кръг на Първа професионална лига. "Драконите" получиха гол в началото на... цялата новина

18:03 ч., 03.11.2018 г.
"Дунав“ победи "Витоша“ (Бистрица) с 3:0 в откриващия мач на 14-ия кръг на Първа професионална лига. "Драконите“ бяха неудържими на Градския ста... цялата новина

17:23 ч., 02.11.2018 г.
ФК "Дунав“ приема "Витоша“ (Бистрица) в мача от 14-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят е на 3 ноември, събота от 12.30 часа на Градския... цялата новина

19:30 ч., 30.10.2018 г.
Дунав приключи участието си в турнира за Купата на България! Това стана факт, след като "драконите" загубиха от Локо (Пд) с 1:2 в осминафинален ... цялата новина

16:50 ч., 06.10.2018 г.
Ботев (Пд) разгроми Дунав с 4:1 в мач от 11-ия кръг на Първа лига, който се игра на базата на "канарчетата" в пловдивския квартал "Коматево". Ст... цялата новина

17:01 ч., 30.09.2018 г.
Дунав завърши 1:1 срещу Берое в мач от 10-ия кръг на Първа лига, който се игра в Русе. Мартин Камбуров откри резултата в 40-та минута след блест... цялата новина

17:42 ч., 23.09.2018 г.
"Дунав“ пропусна да вземе трите точки срещу "Верея“ в двубой от 9-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата на "Трейс Арена“ в Стара Загора з... цялата новина

21:13 ч., 20.07.2018 г.
“Дунав" загуби първия си мач от новото първънство на Първа професионална лига. “Драконите" паднаха с 1:2 в гостуването си на “Витоша" в Бистрица... цялата новина

18:36 ч., 15.12.2017 г.
Дунав приключи участието си в турнира за Купата на България. "Драконите" загубиха от Левски с 0:2 в четвъртфинален двубой, който се иг... цялата новина

18:25 ч., 30.10.2017 г.
Дунав загуби от Септември с 0:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, който се игра на градския стадион в Русе. Борис Галчев (45+1) бе точен за сто... цялата новина

23:19 ч., 25.08.2017 г.
Локомотив (Пд) победи инфарктно Дунав с 2:1 в двубой от 7-ия кръг на Първа лига, който се игра на Лаута, предаде кореспондент на Ruse24.bg ... цялата новина

22:31 ч., 24.07.2017 г.
Дунав продължава без загуба от началото на сезона! Възпитаниците на треньора Веселин Великов завършиха 1:1 срещу Берое в двубой от втория кръг н... цялата новина

22:33 ч., 06.07.2017 г.
Дунав загуби с 0:2 от Иртиш в реванша между двата отбора от първия предварителен кръг на турнира Лига Европа. Срещата се игра на Градския стадио... цялата новина

23:22 ч., 28.05.2017 г.
Дунав изигра поредния си чудесен мач в Първа лига! "Драконите" удариха Локомотив Пловдив с 4:3 в предпоследния си двубой от редов... цялата новина