Новини свързани с Александър Александров
13:22 ч., 19.01.2019 г.
Днес 44-ия си рожден ден празнува популярният футболист от близкото минало Александър Александров - Кривия. Техничарят е роден на 19 януари 1975... цялата новина

17:01 ч., 16.11.2018 г.
“Дунав" победи с 3:2 “Спартак" в Плевен в контролна среща. През първата част “драконите" губеха в резултата с 0:1, но през второто полувреме Ива... цялата новина

15:03 ч., 09.11.2018 г.
Наставникът на ФК “Дунав" Людмил Киров говори пред медиите преди срещата от 15-ия кръг на Първа професионална лига срещу “Ботев". “Драконите" го... цялата новина

19:30 ч., 30.10.2018 г.
Дунав приключи участието си в турнира за Купата на България! Това стана факт, след като "драконите" загубиха от Локо (Пд) с 1:2 в осминафинален ... цялата новина

19:23 ч., 26.10.2018 г.
Черно море победи Дунав с 3:2 в мач от 13-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Тича" във Варна. Георги Илиев (9, 82) и Мирослав Енче... цялата новина

18:02 ч., 15.09.2018 г.
“Дунав" загуби с 2:4 от “Етър" в мача от 8-ия кръг на Първа професионална лига. На Градския стадион в Русе “драконите" губеха с 0:3 до 20-та мин... цялата новина

16:04 ч., 04.09.2018 г.
Бисер Иванов – Легендата бе един от футболистите на Левски, които донесоха три поредни титли на тима. Неговата кариера се разви изненадващо и то... цялата новина

14:29 ч., 07.08.2018 г.
ФК “Дунав" подписа договор с бразилеца Едуардо Хаас Гелен – Дуда. Той става деветото ново попълнение това лято след Георги Динков, Борислав Балд... цялата новина

21:13 ч., 20.07.2018 г.
“Дунав" загуби първия си мач от новото първънство на Първа професионална лига. “Драконите" паднаха с 1:2 в гостуването си на “Витоша" в Бистрица... цялата новина

15:19 ч., 17.05.2018 г.
Станаха известни съставите за бенефиса на бившия национал Красимир Чомаков. Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, ... цялата новина

15:44 ч., 19.11.2017 г.
Дунав загуби от Черно море с 0:1 в мач от 16-ия кръг на Първа професионална лига, който се игра на градския стадион в Русе. Единственият гол пад... цялата новина

11:34 ч., 05.12.2011 г.
От БФС ни доказват некадърността си ежедневно, направиха го и с организирането на анкетата за футболист на годината. Подопечните на Боби Михлайл... цялата новина

Испанската преса: Скоростта на велик Димитров изгони Алкарас от Маями