ТЕМА: Дунав - Лудогорец 20/08/17

Дунав показа мъжка игра и завърши 2:2 срещу родния хегемон Лудогорец в контролен мач, който се игра при закрити врати на стадион "Лудогорец Арена". Головете за русенци отбелязаха Бирсент Карагарен в 13-ата минута и Димитър Георгиев през второто полувреме.

Точни за шампионите бяха Марселиньо в 6-ата минута и ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 6
20:06 ч., 04.12.2017 г.
Дунав не успя да се противопостави на шампиона Лудогорец и загуби с 0:2 гостуването си в мач от 19-ия кръг на Първа лига, който се игра на стади... цялата новина

16:32 ч., 30.11.2017 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за всички мачове от 19-ия кръг на Първа лига.

2 Дек 2017 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Чер... цялата новина

12:15 ч., 23.08.2017 г.
На 20 август около 21,50 часа в Русе на градския стадион по време на футболния мач между дунав и Лудогорец (0:5) лицето М.К. на 19 години от гр.... цялата новина

22:48 ч., 20.08.2017 г.
Дунав допусна тежка загуба от Лудогорец с 0:5 в мач от 6-ия кръг на Първа лига, който се игра на градския стадион в Русе.

Медведев направи услуга на Григор Димитров и е на финал на Индиън Уелс
Георги Тошев за Гонзо: Спечели човек, овъртолен в схеми, със семпла кариера и нечленоразделна реч